top of page
Filling Out a Form
לוגו שוסטר סטודיו לעיצוב - סטודיו לעיצוב חווית משתמש לאתרים ואפליקציות לבעלי עסקים, חברות ויזמים

כבר הרבה מאוד זמן אתם חושבים להקים אתר מכירות ולא מוצאים לזה את הזמן,

אתם יודעים שאתם צריכים את זה לעסק שלכם ועם זאת עדיין דוחים את זה לתאריך לא נודע שוב ושוב ושוב?

בלעדי ללקוחות BIZנס בלבד

15%

הנחה

להקמת אתר מכירות / חנות אונליין

זה הזמן לקחת את העסק שלכם צעד אחד קדימה

ולהקים אתר מכירות מושקע, רציני ומעוצב היטב שישרת אתכם שנים קדימה!

לקבלת שיחת יעוץ ראשונית והכוונה בחינם יש להשאיר את פרטים בוואטספ

או למלא פרטים ואחזור אליכם בהקדם

להשארת פרטים

קצת על התהליך

מדובר בתהליך שישנה לכם את כל מה שחשבתם על עיצוב אתר, על חווית לקוח וחווית המשתמש באתר ובכללי בעסק שלכם.

במהלך התוכנית תעברו תהליך בו תיפתחו לאפיקים חדשים בעסק שלכם שלא ידעתם בכלל.

נדייק את הצרכים, המטרות והשאיפות שלכם לכדי אתר מעוצב ומותאם אישית, כזה שתפור למידות שלכם ב-ו-ל.

במהלך התוכנית נבנה אתר מכירות (הכולל 4 עמודים: דף בית, דף אודות, דף מוצרים/שירותים ודף צור קשר).

תוכנית כזאת מתאימה לאנשים שנמאס להם מתירוצים, שרוצים לקחת את המושכות לידיים ולתת הזדמנות אמיתית לעסק שלהם לפרוח ולצמוח בכמה רמות תוך השקעה של חודש ימים בלבד.

מה תקבלו במסגרת התהליך

אתר מוגמר ונראות חזותית ברורה לעסק שלכם.

ניתן יהיה להשתמש באלמנטים של העיצוב הנבחר למוצרים נוספים

שינוי צורת חשיבה  ותהליך קבלת החלטות שיעזרו לכם להבין מה בדיוק מתאים לכם ולעסק שלכם

תהליך אפיון מותאם אישית שיעזור לכם להבין ולהכיר את העסק שלכם ברמה המקצועית והגבוהה ביותר

שיעור בו נלמד איך להשתמש באתר על מנת לבצע בו שינויים באופן עצמאי

מחקר מקיף שיעזור לבסס את העסק שלכם על גבי תשתית חזקה ויציבה על מנת לייצר עיצוב מדויק, פרקטי ומותאם לצרכים האישיים שלכם

הבנת החשיבות של חווית המשתמש, חווית הלקוח באתר שלכם וכלים שיעזרו לכם למשוך לקוחות לאתר

התהליך מתאים לבעלי עסקים ש...

נמאס להם מתירוצים ורוצים לקחת את המושכות לידיים

רוצים לקדם את העסק שלהם ולפרוץ קדימה

מעוניינים לפתוח את העסק שלהם בפניי קהלים חדשים ואיכותיים

עוד אין להם נוכחות דיגיטלית ורוצים לייצג את עצמכם ברשת בצורה המיטבית ביותר

העסק שלהם תקוע וצריכים אתר מכירות ש"יזיז להם את העניינים"

מתנהלים בשיטת "מפה לאוזן" או ברשתות החברתיות רוצים נוכחות דיגיטלית רצינית אמינה

 • מזה עיצוב חווית משתמש וממשקו?
  במשפט אחד - חווית משתמש עוסק באופן שבו המוצר מרגיש למשתמש ואילו ממשק משתמש (UI) מתמקד בוויזואליה ובעיצוב האינטראקציה של המוצר. קצת פירוט: עיצוב חווית משתמש (User Experience Design, נקרא גם UX Design) ועיצוב ממשק משתמש (User Interface Design, נקרא גם UI Design) הם שני איברים מרכזיים בתחום העיצוב הדיגיטלי, והם משמשים לשפר את חוויית המשתמש באפליקציות ובקבוצת מוצרים דיגיטליים אחרים. הם מתמקדים ביצירת חוויית משתמש נעימה, משופרת ופשוטה עבור המשתמשים במוצרים דיגיטליים. ההבדלים בין שני המושגים: עיצוב ממשק משתמש (UI): הוא חלק הגרפי והויזואלי של המוצר הדיגיטלי, כמו עיצוב הכפתורים, התפריטים, הרקעות המסך, והצגת המידע. הממשק הוא מה שהמשתמש רואה ומתמשך איתו. זה כולל את הצבעים, הפונטים, התמונות, והכלים הגרפיים במוצר. עיצוב שעוסק באופן שבו המוצר נראה ונרגש ואיך המשתמש פועל ומנווט בתוך הממשק. עיצוב חווית משתמש (UX): מתמקד בחוויית המשתמש כולה במוצר, כולל את החוויות הרגשיות, התפעוליות והפונקציונליות. עוסק בתהליכי האינטראקציה שבין המשתמש למוצר, כמו הניווט, הפעולות שהמשתמש יכול לבצע, וכיצד מגיעים ממצב למצב באופן חלק וטבעי. עיצוב שמחפש להבין את צרכי המשתמשים, להתאים את המוצר לקהל היעד, ולוודא שהמשתמשים יכולים להשתמש בו בצורה יעילה ונעימה.
 • למה העסק שלי צריך עיצוב חווית משתמש? במה זה שונה מכל עיצוב אחר?
  עיצוב ממשק משתמש חשוב ליצירת חווית משתמש טובה, מכיוון שהוא יכול להשפיע על אופן האינטראקציה של המשתמשים עם מוצר. כמו כן גורמים אחרים כמו פונקציונליות, שימושיות ונגישות משחקים גם הם תפקיד. כשהעיצוב הוא לא רק אסתטי אלא גם מבוסס נתונים, מבוסס מחקר יסודי (מחקר משתמשים, מחקר מתחרים וכדומה) מדובר בעליית מדרגה של העסק ואין ספק שהוא יהיה בולט, מבוסס ושונה משאר העסקים. אם חברות גדולות משקיעות סכומי עתק בלנסות להיכנס לראש של הלקוחות, מנסות שיטות שונות לייצר מכירה ובכללי משקיעות כל כך הרבה משאבים בעיצוב חווית המשתמש - אין ספק שגם עסקים קטנים ובינוניים צריכים את זה! אם אתם רוצים לקרוא על טיפים לשיפור חווית המשתמש באתר/באפליקציה שלכם כבר עכשיו, מוזמנים לקרוא את המאמר שלי כאן.
 • מה התהליך האפיון בעיצוב חווית משתמש?
  תהליך האפיון כולל מספר שלבים מהותיים שבשקלול של כולם יחדיו נוצר עיצוב טוב וממוקד שמתאים לעסק שלך. 1. מחקר וניתוח נתונים - עיצוב טוב מתחיל במחקר מקיף על מנת שיהיו כמה שיותר נתונים שיעזרו לנו לבסס את העיצוב הסופי. בהתחלה נבצע ניתוח התנהגות משתמשים וצרכנים, נקיים דיונים וראיונות עומק עם הגורמים הרלונטיים, נקיים שיחות עם לקוחות או משתמשים קיימים (במידה ויש), נבין לעומק את המטרות העסקיות, נסקור וננתח מה המתחרים עושים ונבחן אילוצים טכנולוגיים ונתייחס לפלטפורמות השונות אליהן נחשף המשתמש. 2. גיבוש הקונספט- בשלב זה לוקחים את כל המחקר המקיף שעשינו, מנתחים אותו ומגיעים למסקנות שמגבשות את העיצוב. שימו לב שעדיין לא מדובר בעיצוב הסופי אלא טיוטא ראשונית של איך שהכל יקרה, מעיין סקיצה שמפרטת לפרטי פרטים: נראות האתר/אפליקציה, הפיצ'רים החשובים שיהיו (בהתבססות על המחקר שעשינו), מסלול המשתמש בתוך הפלטפורמה, נתעדף את המידע והפעולות בהתאם לצרכי המשתמשים ולמטרות העסקיות וכן הצגה של פתרונות לבעיות מהותיות שעולות כחלק מהמחקר. 3. אפיון מפורט - אז אחרי שיש לנו סקיצה סופית אנחנו למעשה יורדים לפרטים הקטנים של חווית המשתמש, בשלב הזה נכנסים לעומק האפיון של הפלטפורמה ומתחילים לשרטט את המבנה בצורה, נחשוב על הנעה לפעולה של המשתמשים, נחשוב על תסריטי השימוש השונים וכן לבצע התאמה למכשירים השונים. 4. עיצוב הקונספט - זה השלב שבו ממש מתחילים לעצב. הסקיצות הסופיות מתחילות לקבל צבע, העסק מתחיל לקבל את צורתו עם צבעים, טקסט ותמונות שהוגדרו מראש. למעשה כל השלבים שהיו עד כה מתכנסים לכדי מימוש ויזואלי וצבעוני. 5. מבחן שמישות ושלבים אחרונים בעיצוב - שלב זה מעט שונה כשאנחנו מדברים על עיצוב אתר או עצוב אפליקציה. בעיצוב אתר (אתר וויקס לצורך העניין) אני מבצעת בדיקת נגישות (לבעלי מוגבלויות), מבחן התאמה לנייד ולמחשב וכן חיבור למנוע החיפוש בגוגל. בעיצוב אפליקציה אני מבצעת מבחן התאמה וכן מבחן שימושיות (Usability Test) על מנת לבחון שחווית המשתמש אכן בוצעה כמו שצריך וניתן לנווט בצורה ברורה בתוך האפליקציה.
 • מזה עיצוב אפליקציה?
  עיצוב אפליקציה (App Design/Application Design) הוא תהליך בו מתעצבת ומתהווה מוצר בדמות אפליקציה מובנית למכשירים ניידים, כמו טלפונים חכמים וטאבלטים. העיצוב הזה מתמקד ביצירת חוויית משתמש (UX Design) נעימה, נוחה ומותאמת אישית למשתמשי האפליקציה וכן חווית ממשק (UI Design) חלק גדול מעיצוב אפליקציה היא ההתמקדות באיך השתמש ירגיש ויתנהג תוך כדי השימוש באפליקציה ובאופן שהוא המשתמש מגיב לממש. העיצוב מתבטא ב:אפיון המוצר, עיצוב כפתורים, חשיבה על הנעה לפעולה, בחירת צבעים, מחשבה על ניווט וכדומה.
 • יש לי רעיון לאפליקציה- מה עושים עכשיו?
  וואו אין מרגש מזה! אז זה בדיוק השלב הראשון - להגיע לכדי רעיון ראשוני וממוקד. השלבים הבאים זה לפתח את הרעיון, למקד אותו עוד יותר, לבצע סקר שוק ולהתחיל לתכנן את הנראות הראשונית של האפליקציה. יש הרבה שלבים וזה ללא ספק מסע שלוקח זמן ומתפתח. כדי לקרוא עוד אודות התהליך אני ממליצה להיכנס לפוסט שכתבתי לבלוג "יש לי…יש לי… יש לי רעיון לאפליקציה! אז מה עושים עכשיו?".
 • למה אני צריך אתר אינטרנט לעסק שלי?
  כיום, בעידן הדיגיטלי, אתר אינטרנט הוא חובה לכל עסק. האתר הוא כמו חנות הגדולה והפתוחה כל הזמן, שזמינה ללקוחות בכל שעה ובכל מקום. פלטפורמה דיגיטלית למעשה מאפשרת לך להציג את המוצרים והשירותים שלך, לפרסם מבצעים והנחות, להפיץ מידע על העסק ועל תחומי הפעילות שלו, לתת מענה לשאלות נפוצות ולספק מידע לפניות שונות. בנוסף, אתר אינטרנט מסייע לשפר את הנגישות והנוחות של הלקוחות, כיון שהם יכולים לפנות אליו מכל מקום ולקבל מענה מידי בזמן שהם מתאימים להם. באופן כללי, אתר אינטרנט הופך לכלי שיווקי חשוב ולמרכיב חשוב מאוד בהצלחת העסק.
 • מזה עיצוב אתר תדמית?
  עיצוב אתר תדמית הוא סוג של אתר אינטרנט שמיועד להציג מידע אודות עסק, ארגון, או פרויקט באופן דיגיטלי. אתר תדמית כולל בדרך כלל דפים כמו בית (שבו מציגים את העסק או את המוצר בקצרה,מסבירים מה השירותים שהעסק נותן ומסבירים למה אתם חשובים ללקוח ולמה כדאי לו לעבוד איתכם) , דף אודות, מוצרים/שירותים, מידע ליצירת קשר. ניתן לקרוא עוד אודות עיצוב אתר תדמית בפוסט שפרסמתי כאן.
 • מזה עיצוב אתר מכירתי?
  עיצוב אתר מכירתי (eCommerce) הוא אתר אינטרנט מותאם למטרה של מכירת מוצרים או שירותים באמצעות האינטרנט. המטרה העיקרית של אתר מכירתי היא לשכנע את המבקרים לבצע פעולת רכישה, לרשום לרשימת התפוצה, או לפנות למידע נוסף על המוצרים או השירותים הנמכרים. ניתן לקרוא עוד אודות עיצוב אתר מכירתי במאמר כאן.
 • מה מכיל אתר תדמית?
  תכליתו העיקרית של אתר תדמית היא להציג מידע ולייצר עדכנות על ארגון מסוים או על מוצרים/שירותים מסוימים. תוכן האתר יכול לכלול את הבא: מידע על העסק או הארגון: פרטים כמו שם, כתובת, טלפון, דוא"ל ושעות פתיחה (אם יש חנות פיזית). מידע על מוצרים או שירותים: תיאורים קצרים או תמונות של מוצרים או שירותים המוצעים על ידי העסק. פרטי יצירת קשר: טופס יצירת קשר, מספרי טלפון, כתובת דוא"ל או מידע אחר שמאפשר למבקרים ליצור קשר עם העסק. מידע נוסף: על פי הצורך, ניתן להוסיף גם עמודים נוספים עם מידע נוסף כמו תמונות, סרטונים, חדשות, או בלוג. עיצוב וגרפיקה: עיצוב אתר תדמית מתמקד ביצירת מראה ותחושה נעימה ומקצועית. זה כולל פרטים כמו גרפיקה, צבעים, פונטים, וסידור התוכן. ניווט: האתר צריך לספק ניווט פשוט וברור, כך שהמבקרים יוכלו למצוא את המידע שהם מחפשים בקלות.
Online Business
אינה היימן מעצבת תכשיטים ממליצה על שוסטר סטודיו לעיצוב

אינה היימן

אילנית מקסימה, עיצבה לי אתר מהמם! 

היה לי אתר ישן מלפני​ 10 שנים שלא השתמשתי בו, תמיד רציתי שיהיה לי אתר רציני ומושקע ובזכות התהליך עם אילנית הגענו לאתר מושלם! כיף לעבוד איתה, מקצועית.

לקוחות ממליצים/ות

מנהל קהילת השוגרים בישראל ממליץ על שוסטר סטודיו לעיצוב
זאביק לוונסולד

עבודה מדהימה! האתר יצא בול כמו שרציתי 🙏

תודה רבה על השירות, העזרה והמענה האישי.

המלצה חמה על שוסטר סטודיו לעיצוב אתרים ואפליקציות - סטודיו לעיצוב חווית משתמש לאתרים ואפליקציות לבעלי עסקים, חברות ויזמים

ישי דוד מייזלס

אילנית הבינה מהר מאוד מה לעשות ולעצב, בנתה תוכנית עבודה בצורה מקצועית הכוללת הסבר על כל שלבי התכנון.

במהלך תהליך העיצוב התקשורת הייתה נעימה וברורה. תודה רבה!

 

Organized Desk

זה הזמן להשקיע בעצמכם ובעסק שלכם!

תפסיקו לוותר לעצמכם.

נגמרו הימים של "אין לי זמן" או "אין לי משאבים".

עושים את זה פעם אחת כמו שצריך, אני כאן כדי לעזור וללוות אתכם עד שנגיע ליעד!

bottom of page